Team

Dit zijn de mensen die helpen de ambitie van het Techniekpact te realiseren.

Bianca Teeling

Bianca Teeling

Senior projectleider communicatie
E: b.teeling@ptvt.nl
M: 0620448676

LinkedIn LinkedIn
Marieke Wolthoff

Marieke Wolthoff

Senior projectleider 
Accounthouder regio Zuidwest
E: m.wolthoff@ptvt.nl
M: 0611025312

LinkedIn LinkedIn
Bouke Bosgraaf

Bouke Bosgraaf

Senior projectleider |  Teamleider
Accounthouder regio Noord & Zuidoost
E: b.bosgraaf@ptvt.nl
M: 0610680388

LinkedIn LinkedIn
Nina Terpstra

Nina Terpstra

Projectleider data & onderzoek
E: n.terpstra@ptvt.nl
M: 0611025311

 

LinkedIn LinkedIn
Henk Boes

Henk Boes

Senior projectleider
Accounthouder regio Noordwest
E: h.boes@ptvt.nl
M: 0628773834 

LinkedIn LinkedIn
Claudia Wijnants-Crama

Claudia Wijnants-Crama

Projectleider communicatie
E: c.wijnants-crama@ptvt.nl
M: 0610679958

LinkedIn LinkedIn
John Herfens

John Herfens

Senior projectleider
Accounthouder regio Oost
E: j.herfkens@ptvt.nl
M: 0639134371 

LinkedIn LinkedIn