Dit project draagt bij aan de realisatie van Doel 10
Kennisverspreiding. Dat was de droom die het Centre of Expertise Biobased Economy voor ogen had toen het idee voor een Massive Open Online Course werd geopperd. Een online cursus over een nieuwe economie die niet draait op fossiele brandstof, maar op biomassa. Een cursus die voor iedereen, op elke plek toegankelijk is: van internationale student, tot Nederlandse professional.
Het Centre of Expertise Biobased Economy is een samenwerkingsverband van Avans Hogeschool en HZ University of Applied Sciences; en zij werken samen met o.a. de Biobased Delta en Provincie Zeeland. Het resultaat van de MOOC? 820 deelnemers uit 13 landen. Alleen al in de eerste ronde.
Lees meer en bekijk het filmpje over dit voorbeeld op www.wijzijnkatapult.nl.
Deze case is een voorbeeld van doel 10 van het Techniekpact: Afstemming tussen ho-instellingen met bedrijfsleven en binnen het ho, en meer aandacht voor internationaal en technisch talent.
ONDERWERP: HBO/WO
Doel 10
Met een beurs van Topsector Water & Maritiem maken getalenteerde studenten intensief kennis met de watersector.
ONDERWERP: HBO/WO
Doel 10
Kennisverspreiding. Dat was de droom die het Centre of Expertise Biobased Economy voor ogen had toen het idee voor een Massive Open Online Course werd geopperd.